Yaptığım uygulamayı Google Play’de nasıl yayınlarım?

Mobiluygulaman ile oluşturduğunuz Google Android Apk dosyanızı Google Play Store’da yayınlamak için öncelikle APK dosyasını bilgisayarınıza indirmelisiniz.

Daha sonra Google Play de bir geliştirici hesabı açmalısınız. Geliştirici hesabı açmak için buraya tıklayınız. İlk kayıt ücreti olarak 25 dolar Google’a ödeme yapmanız gerekiyor. Daha sonra istediğiniz kadar uygulamayı Google Play’de yayınlayabilirsiniz. Ödediğiniz ücretin Mobiluygulaman.com ile bir ilgisi bulunmamaktadır. Ödediğiniz ücret sizin kendi uygulamalarınızı yayınlamanız için Google’a ödediğiniz ücrettir.

Neden Mobiluygulaman kendi hesabından yayınlamıyor?

Eğer biz kendi hesabımızdan sizin uygulamalarınızı yayınlarsak, kontrol sizde değil bizde olacağından, her hangi bir telif ihlali halinde Google Play hesabımızın kapanması durumunda Mobiluygulaman Google Play hesabı kapatılacak, dolayısıyla sizin uygulamalarınız da silinecektir. Bu durum da biz size karşı mahçup olmuş olur, sizde uygulamanızı kaybetmiş olursunuz. Bu nedenle kendi uygulamanızı kendi Google Play hesabınıza yüklemeniz sizin için doğru olanı, bizde sizi buna teşvik ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.