Uygulamalarınızı Google Play ve App Store’da yayınlamak için bilmeniz gerekenler

Eğer mobil uygulamanızı Google Play’de yada Apple App Store’da bize yayınlatmak isterseniz BURAYA tıklayarak hizmetlerimizi görebilirsiniz.

elma deposu

App Store’daki bir uygulamayı yayınlamak için bir Apple Developer hesabına abone olmanız gerekir. Apple Geliştirici Programı’nın yıllık ücreti 100 USD’dir ve her yıl 1 kere ödenir.

Henüz bir Apple Developer hesabınız yoksa, hesabınıza buradan abone olabilirsiniz:  https://developer.apple.com/programs/enroll//

Bu hizmet için Çift Kimlik Doğrulaması gerekir. Apple geliştirici hesabınızı bir Iphone’dan veya bir Ipad’den uygulama oluşturamazsınız, bir masaüstü MAC’ten uygulama/oyun oluşturmanız gerekir.

Apple Developer Programına kaydınızı tamamladıktan sonra , kaydolurken kullandığınız Apple Kimliği ile App Store Connect’te oturum açabilirsiniz.

App Store Connect, App Store uygulamalarınızı yönettiğiniz, satış raporlarınızı gördüğünüz, App Store Connect kullanıcılarınızı ve test kullanıcılarınızı yönettiğiniz ve daha pek çok şeydir.

Tüm süreç hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bağlantıyı kullanın:  https://developer.apple.com/app-store-connect/Google Oyun

Google Play Store’daki bir uygulamayı yayınlamak için bir Google Play Geliştirici hesabına abone olmanız gerekir. Bir kerelik 25 ABD doları kayıt ücreti vardır.

Henüz hesabınız yoksa, hesabınıza buradan abone olabilirsiniz:  https://play.google.com/apps/publish/signup

Yayınlama süreci

Uygulamanızı yada oyununuzu Google Play’de yayınlamak için mağazada yükleme işlemlerini buradaanlattık.

Uygulamanızı Android Studio ile APK oluşturma işlemlerini de buradaanlattık.

 

Eğer mobil uygulamanızı Google Play’de yada Apple App Store’da hızlı birşekilde bize yayınlatmak isterseniz BURAYA tıklayarak hizmetlerimizi görebilirsiniz.

Sizin için uygulamanızı yada oyununuzu Google Play’de yayınlayabiliriz, Apple App Store’da yayınlayabiliriz, bildirim gönderebileceğiniz webview APK uygulamanızı hızlıca oluşturup teslim edebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir