Archives : Temmuz-2017

Hesabım modülü için giriş bilgileri veya kayıt bilgileri yazılı ekranın tasarımında küçük bir değişiklik yapmaya çalışalım. ADIM 1: Uygulamanıza giriş yapın ADIM 2: RENKLER menüsüne tıklayın ADIM 3: RENKLER menüsünün en altında bulunan AYRINTILI CSS / SCSS ÖZELLEŞTIRME yazan yerde ki OFF/KAPALI yazan yeri ON/AÇIK yapın ADIM 4: Şimdi orada bir editör alanı oluşacak. O alana ..

Read more

Kullanıcıların oturum açmasını gerektiren özellikler aşağıda listelenmiştir. Bu modülleri kullanırsanız “Hesabım” menüsü otomatik olarak uygulamanıza eklenecektir. Çünkü uygulamanın doğru çalışabilmesi için kullanıcıların giriş yapması gerekecektir. Randevu Ticaret Yarışma İndirim Sosyal duvar Mesaj Kutusu İş Sadakat kartı Haber Kilit QR Kuponlar Sohbet Kazı kazan kartı Taksi W..

Read more

Klasörler özelliği, uygulamanızda bir iç içe yerleştirilmiş özellikler oluşturmanıza olanak tanır.   Bir Klasör Oluşturma Bir klasör oluşturmak   için “sayfaları ekle” bölümünde tıklayın. Bu belirir: Her şeyden önce, kök klasörüne bir ad vermelisin. Bunu yapmak için bir klasör eklemek için + işaretini tıklayın. Bu belirir: Her klasör için bir resim ve bir altyazı ekleyebilirsiniz. İşte bir örnek: İkinci bir klasör ..

Read more

Bu modülü buradan satın alabilirsiniz:  https://mobiluygulaman.com/urun/test-modulu Bu özellik, uygulamalarınıza bir test eklemenizi sağlar.  Bu özelliği uygulamanıza eklemek için tıklayın  . Bu belirir: Bir sınav oluşturmak için ” Modeli yönet ” i tıklayın. Bu ekrana geldiniz: Gördüğünüz gibi 3 ayrı bölüm var: Sorular: Bu sınavın sorularını nerede oluşturacağınız Notlar: Bu isteğe bağlı bölüm, sonucuna bağlı olarak sınavınızı alacak kişiler için notlar oluşturmanıza olanak tanır ..

Read more

Ticaret özelliğiyle ürünlerinizi bir veya birkaç satış noktasından satabilirsiniz. Kullanıcılar Paypal üzerinden çevrimiçi ödeme yapabilir veya satış noktalarında veya teslim olduklarında ödeme yapabilir. Haydi başlayalım! 1. Satış noktası oluşturun Ticaret özelliğini uygulamanıza ekledikten sonra  bir satış noktası eklemek için tıklayın  : Daha sonra mağaza bilgilerinizi doldurun: Sonra teslimat seçeneklerinizi ekleyin. Şunlardan birini seçebilirsiniz: “Buraya” gelince: insanlar mağazada ne yemeli / içmelidir ..

Read more

Bu modülü buradan satın alabilirsiniz:  https://mobiluygulaman.com/urun/taksi-modulu Bu özellik sayesinde, uygulamanızla “Uber benzeri bir hizmet” başlatabilirsiniz. 1.  Önce,   “Sayfalar ekle” bölümünde tıklayın. Bu görünecek: Şimdilik henüz bir talep yok. Ancak, bir yolculuk talep edildiğinde “İstekler” sekmesinin neye benzediğine bir göz atalım: Gördüğünüz gibi, “Bilgi görünümünü değiştir” yapabilirsiniz. Geçiş yapalım ve nasıl göründüğüne bakalım: 2. “Ayarlar” sekmesi iki bölüme ayrılmıştır. İlki “Genel Ayarlar” için ve ..

Read more