Klasör Modülü

Klasörler özelliği, uygulamanızda bir iç içe yerleştirilmiş özellikler oluşturmanıza olanak tanır.

 

Bir Klasör Oluşturma

Bir klasör oluşturmak  1 için “Modül ekle” bölümünde tıklayın. Bu görünür:

Her şeyden önce, kök (ana) klasörüne bir ad vermelisin. Bunu yapmak için bir klasör eklemek için + işaretini tıklayın. Bu görünür:

Her klasör için bir resim ve bir altyazı ekleyebilirsiniz. İşte bir örnek:
İkinci bir klasör oluşturmak için, tüm davaları (klasörün adı, altyazı ve resim) doldurmak için + ve düğmesini tıklatmanız gerekir. Oluşturacağınız tüm klasörler için aynı şeyi yapın. Adı, altyazı veya arka plan görüntüsünü değiştirmek isterseniz, yalnızca buraya tıklamanız gerekir.
Capture d'écran 2016-07-18 à 17.49.53

Yapı

Klasörler sayfası ile uygulamalarınızda farklı düzeyler oluşturabilirsiniz. Sayfalarınızı temalarla sınıflandırabilirsiniz. Bunu yapmak için, sürükle ve bırak kullanmalısınız:
4
Page 2 klasörünü üste taşırsanız, Klasörlerdeki Sayfa 1’den önce görünür. Sayfa 2 klasörünü sağa taşırsanız, Sayfa 1’in bir alt klasörü olur. Sonuçta, uygulamanızda bu tür bir yapıya sahip olabilirsiniz. Açıkçası bu uygulama oldukça karmaşıktır.
5

Klasörlerinize sayfa ekleme

Not : SADECE, önceden oluşturduğunuz sayfaları klasörlerinize ekleyebilirsiniz. Klasörler sayfası yalnızca sayfalarınızı sınıflandırmanızı sağlar.

Klasörlerinüzerine bir sayfa ekleme çok kolaydır. İlk önce: Bir sayfa eklemek istediğiniz klasörü seçin ve ardından eklemek istediğiniz sayfayı tıklayın. Örneğin “Barındırma”:

6

Daha sonra bu klasöre eklemek istediğiniz sayfayı tıklayın.

7

Buradayız. İlk sayfamızı bir klasöre ekledik. Eklemek istediğiniz her sayfa için aynı işlemi yapın. Oluşturabileceğiniz şeylerin bir örneği:

Sayfalarınızı düzenleme

Bir klasöre bir sayfa ekledikten sonra, bu sayfa ana özellik kaydırıcısında artık görünmeyecektir. Bazı klasörler üzerine eklediğiniz sayfaları yönetmek için Klasörler sayfasını açmanız gerekir. Bunu yapmak için şu işlemi takip edin: – Ana özellik çubuğunda oluşturduğunuz kök klasör simgesini tıklayın /

– Yönetmek istediğiniz sayfanın bulunduğu klasörü veya alt klasörü seçin.

8

– Düzenlemek istediğiniz sayfayı tıklayın. Örneğin, burada “Özel Sayfa” yı tıklayacağız.

9

– Sayfayı tıkladıktan sonra düzenleyebilirsiniz.

– Kök klasörüne dönmek için, yeni düzenlediğiniz sayfanın simgesini tıklayın.

10

– Ana özellik kaydırıcısına geri dönmek istiyorsanız, “Ana” düğmesini tıklayın

11

Bir klasörden bir sayfayı kaldırma

Bir sayfayı bir klasöre girdikten sonra yine de klasörden kaldırma şansına sahipsiniz. Bunun için çapraz sayfayı tıklayın:

12

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top